Középiskolás kézilabdában a székelyhídi fiúcsapat és a nagykágyai lánycsapat a legjobb
Székelyhídnak nagy szüksége volt erre a sportcsarnokra, hisz nemcsak hogy minden héten, de szinte mindennap van valamilyen sportrendezvény benne. Remek helyet ad a tornaóráknak, a focimeccseknek, kézilabdázásnak, kosárlabdázásnak, asztalitenisznek (ping-pong), stafétázáshoz de még papírrepülő-verseny helyszínének is, amelyet a Petőfi-hetek keretén belül szerveztek meg. Legutóbb, január 22-én ebben sportcsarnokban rendezték meg a középiskolások körzeti kézilabda-bajnokságát, amelyen Székelyhíd, Érmihályfalva és Nagykágya középiskolás diákjai mérték össze tudásukat.

Az első mérkőzésen a székelyhídi fiúk a nagykágyi líceum diákjaival mérkőztek meg. A székelyhídi csapat fölényes győzelmet aratott, 45–21 arányban győzte le a nagykágyai együttest. Ezután a székelyhídi líceum csapata az érmihályfalvi csapattal játszott, akiket szintén nagy gólkülönbséggel (36–15) vertek, és ezzel kivívta a továbbjutást a megyei bajnokságra, amely Nagyváradon rendeznek március 20-án. A második helyért játszott szoros küzdelem után Nagykágya bizonyult jobbnak, bár csupán egygólos különbséggel győzte le Érmihályfalvát. Lánycsapata csak Székelyhídnak és Érmihályfalvának volt, így csak egy női mérkőzést láthattunk. Itt az érmihályfalviak bizonyultak jobbnak. Most továbbra is folytatjuk az edzéseket, készülünk a megyei megmérettetésre, és reméljük a legjobbakat.