A Liverpool 2–0-ra megverte odahaza a Villarrealt a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.

Az első félidei 0-0 után, az 53. percben már sem a kapufa, sem a partjelző nem tudta kisegíteni a spanyol csapatot. Sőt, az addigi esetleges szerencséje egycsapásra fordult visszájára, amikor Jordan Henderson jobbról érkező beadása Estupinán lábán pont úgy pattant fel, hogy Rulli kapus már nem tudta kipaskolni a labdát a gólvonal elől (1–0). Az addig felépített munka egy, pontosabban két csapásra vált kámforrá, amikor mindössze 132 másodperccel az első gól után Mané is bevette a vendégkaput – Szalah kiugratása után 7 méterről, spiccel pöckölte el a kimozduló kapus mellett a labdát (2–0). Visszavágó jövő kedden. – nso.hu