Döntő szett tie-breakben sikerült győzedelmeskednie Sztefanosz Cicipasznak Danyiil Medvegyev felett a torinói ATP-világbajnokság Piros-csoportjának második fordulójában.

Az első játszmában azonnal lebrékelte ellenfelét a görög teniszező, és magabiztosan nyerte meg a szettet 6:3-ra.

A második felvonásban mindketten tartották az adogatásukat, a rövidítésig fogadóesélyhez sem jutottak. A rövidítés hihetetlenül izgalmasnak bizonyult, a görög három mérkőzéslabdát sem tudott kihasználni, Medvegyev pedig a negyedik szettlabdáját kihasználva tudott egyenlíteni (13–11).

A döntő játszmában 3:3-ig hozták az adogatásukat, ám ekkor Cicipasz megingott, Medvegyev pedig nem sokára a mérkőzésért adogathatott. Azonban 5:4-nél csupán 15-0-ig jutott el a tavalyi US Open győztese, Cicipasz visszajött a mérkőzésbe, és ismét tie-break döntött a játszma, és egyúttal a mérkőzés sorsáról.

A rövidített játékot dominálta a Roland Garros tavalyi döntőse, aki azt 7–1-re nyerte, így ő is egy győzelemmel és egy győzelemmel áll a csoportban, ahogy Andrej Rubljov is.