A német labdarúgó-válogatott kétgólos hátrányból felállva 3–3-as döntetlenre végzett a svájciakkal szemben, míg az ezer sebből vérző ukránok meglepetésre 1–0-ra megverték a spanyolokat a Nemzetek Ligája A-liga 4. csoportjában. Hatalmas meglepetés: a járványhelyzet által sújtott ukrán válogatott Kijevben 1–0-s győzelmet aratott a Spanyolország elleni Nemzetek Ligája-csoportmérkőzésen. Északkeleti szomszédaink korábban még sosem győzték le a spanyolokat.

A labdarúgó Nemzetek Ligájában a D-liga 1. csoportjának 4. fordulójában sokáig úgy tűnt, Lettország negyedik mérkőzése is döntetlennel zárul, Málta azonban a 96. percben szerzett góljával három ponttal távozhat Rigából. A 2. csoportban San Marino gól nélküli döntetlent játszott Liechtenstein vendégeként, így megszakította 40 mérkőzéses vereségsorozatát.

NEMZETEK LIGÁJA, A-LIGA 4. CSOPORT, 4. FORDULÓ: NÉMETORSZÁG–SVÁJC 3–3 (1–2), Ukrajna–Spanyolország 1–0 (0–0), C-LIGA, 1. CSOPORT
Azerbajdzsán–Ciprus 0–0, Montenegró–Luxemburg 1–2. D-LIGA, 1. CSOPORT: Lettország–Málta 0–1, Feröer–Andorra 2–0. 2. CSOPORT
Liechtenstein–San Marino 0–0. – nso.hu