Negyedik szezonbeli döntetlenjét játszotta a Székelyhídi Törekvés labdarúgó csapata, november 24-én, szombaton, a megyei első osztály 14. fordulójában. A székelyhídi sportpályán megrendezett mérkőzésen az aktuális ellenfél a tabella negyedik helyét elfoglaló fugyivásárhelyi alakulat volt, mely kétszer is vezetett a meccsen, a végén pedig örúlhetett a döntetlennek. A Töri kétszer is egyenlített, majd a közönség buzdításán fellelkesedve, a mérkőzés hajrájában a győzelmet is megszerezhette volna. A mérkőzést dirigáló játékvezetői trió jócskán beleszólt az eredmény alakulásába: két tizenegyest is befújtak a vendégeknek, majd 2-2-es állásnál, les címén, nem adtak meg egy gólt a Törinek. Végeredmény: Székelyhídi Törekvés – Fugyivásárhelyi CS 2-2. Az ifik meccsén potyogtak a gólok, viszont örömre nem volt oka a hazaiaknak, a vengéd fugyivásárhelyi ifik 7-3-re győzték le a Töris ifiket.

A tizennegyedik forduló további mérkőzései (november 24-25.): Biharszentandrási Crişul – Mácsapusztai Unirea 1-1, Vaskohsziklási CSO – Élesdi Crişul 6-0, Nagyváradi Egyetem – Biharszentmártoni CSC 0-0, Belényesi Bihorul – Madarászi CS 1-4, Érmihályfalvi Unirea – Bihardiószegi CS 2-1, Borsi Viitorul – Nagyszalontai Olimpia 1-2.

Írta: Ér hangja