Március 3., kedd, 19:00, Szigligeti Stúdió, A TÁVOLSÁG MECHANIKÁJA, r.: Mészáros Máté, IZP mozgásszínházi előadássorozat | Festivalul IZP

Március 6., péntek, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem, Heinrich von Kleist, A SCHROFFENSTEIN CSALÁD, r.: Kovács D. Dániel, BEMUTATÓ, Szigligeti Ede-bérlet

Március 8., vasárnap, 17:00, Árkádia Színház, KISPIPI ÉS KISRÉCE, r.: Szabó Attila

Március 8., vasárnap, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem, Heinrich von Kleist, A SCHROFFENSTEIN CSALÁD, r.: Kovács D. Dániel, Halasi Gyula-bérlet – Lenszirom gyermekmegőrző

Március 8., vasárnap, 19:00, Szigligeti Stúdió, IDEGEN, r.: Györfi Csaba,

Március 10., kedd, 18:00 Szigligeti Stúdió, Szabó Magda – Egressy Zoltán: TÜNDÉR LALA, r.: Tóth Tünde

Március 13., péntek, 19:00, Szigligeti Stúdió, Székely Csaba, BÁNYAVIRÁG, r.: Hunyadi István, 50. előadás | a 50-a spectacol

Március 14., szombat, 18:00, Szigligeti Stúdió, Szabó Magda – Egressy Zoltán: TÜNDÉR LALA, r.: Tóth Tünde

Március 14., szombat, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem, KATONAÉNEK, r.: Mihályi Gábor

Március 15., vasárnap, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem, Jacobi Viktor – SYBILL, r.: Tárnoki Márk

Március 21., szombat, 17:00, Szigligeti Stúdió, VUK, r.: Györfi Csaba

Március 22., vasárnap, 11:00, Szigligeti Stúdió, VUK, r.: Györfi Csaba

Március 23., hétfő, 17:00, Szigligeti Színház nagyterem, Heinrich von Kleist – A SCHROFFENSTEIN CSALÁD, r.: Kovács D. Dániel, Juhász Gyula-bérlet

Március 25., szerda, 19:00, Szigligeti Stúdió, AMIKOR A PÁSZTOR, r.: Könczei Árpád

Március 26, szerda, 18:00, Szigligeti Stúdió, Test est, r.: Várnagy Kristóf, IZP mozgásszínházi előadássorozat | Festivalul IZP

Március 26., szerda, 19:00, Szigligeti Stúdió, The Dark Night of The Soul, r.: Egyed Bea, IZP mozgásszínházi előadássorozat | Festivalul IZP

Március 27., péntek, 19:00, Szigligeti Stúdió, A Sárkány kertje, r.: Rózsavölgyi Zsuzsa, IZP mozgásszínházi előadássorozat | Festivalul IZP

Március 27., péntek, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem, Heinrich von Kleist – A SCHROFFENSTEIN CSALÁD, r.: Kovács D. Dániel, Ady Endre-bérlet

Március 28., szombat, 17:00, Szigligeti Stúdió, Sławomir Mrożek – TANGÓ, r.: Harsányi Sulyom László, Utolsó előadás, Lenszirom gyermekmegőrző

Március 29., vasárnap, 19:00, Szigligeti Stúdió, Szép Ernő – LILA ÁKÁC, r.: Botos Bálint