Vereséggel zárta az őszi szezont a Székelyhídi Törekvés labdarúgó csapata. A megyei első osztályú labdarúgó bajnokság 15. fordulójában Nagyszalontán vendégeskedő Töri az első félidőben még tartott a lépést a hazai Unireával. A gól nélküli első félidő után jött a hazaiak első gólja az 54 percben, majd 14 perccel a vége előtt is betalált a nagyszalontai csapat. A 3-0-ás végeredményt a rendes játékidő előtt 3 perccel szerezte a hazai csapat. Végeredmény: Nagyszalontai Olimpia – Székelyhídi Törekvés 3-0. Az ifi csapat egy 6-1-es vereségbe szaladt bele a szezonzáró mérkőzésen.

A tizenötödik forduló további eredményei (december 1-2.): Nagyváradi AC 1910 – Biharszentandrási Crişul 5-0, Mácsapusztai Unirea – Vaskohsziklási CSO 1-3, Élesdi Crişul – Nagyváradi Egyetem 1-6, Biharszentmártoni CSC – Belényesi Bihorul 4-1, Madarászi CS – Érmihályfalvi Unirea 3-0, Bihardiószegi CS – Borsi Viitorul 4-1.