A Ferencváros 29–25-re nyert a német Bietigheim vendégeként a női kézilabda-Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában vasárnap Ludwigsburgban. A mezőny legeredményesebb játékosa Klujber Katrin volt nyolc góllal, amelyből hetet az első félidőben dobott. A két csapat hatodik, egymás elleni tétmérkőzésén két Bietigheim-győzelem mellett negyedszer nyert az FTC.

Eredmény, csoportkör, 8. forduló, A csoport: SG BBM Bietigheim (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria 25–29 (6–15)

Múlt szombaton a németek 35–24-re győztek az FTC érdi otthonában. A három győzelemmel és három vereséggel álló FTC jövő szombaton a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában folytatja szereplését a BL csoportkörében, az öt sikerrel és két döntetlennel bíró, címvédő Győr pedig szintén jövő szombaton hazai pályán játszik a montenegrói Buducnost Podgoricával. – MTI