A második fordulót ezen a hétvégén december 16-án, szombaton rendezték meg a városi sportcsarnokban.  A mérkőzések: Juventus Diosig – Favorit FC 1-9, Adonyi Ifiak – Juniorok 5-2, Eradony SLC – Roma FC 8-0,
Keseru – FC Cenalos 1-3, Csokaly – Bak-Elit 8-4

 

 

 

Tabella:

  1. Csokaly            2 2 – – 26-6  6p.
  2. Éradony SLC  2 2 – – 19-2  6p.
  3. Adonyi Ifiak    2 2 – – 11-7  6p.
  4. FC Cenalos      2 2 – – 6-2   6p.
  5. Favorit             2 1 – 1 10-4  3p.
  6. Juventus          2 1 – 1 12-19 3p.
  7. Keserü              2 – – 2  6-9   0p.
  8. Roma FC          2 – – 2 10-19 0p.
  9. Bak-Elit            2 – – 2 6-19   0p.
  10. Juniorok           2 – – 2  4-26 0p.

Eredmények, további információk az alábbi linken érhetők el:

https://www.facebook.com/binyu.miki

Teljes menetren a Tovább olvasom gombra kattintva:

I. forduló 2017 december 09

Juniorok-Csokaly 2-18
Bak-Elit- Eradony SLC 2-11
Roma FC- Juventus Diosig 10-11
Favorit FC- FC Cenalos 1-3
Keseru – Adonyi Ifiak 5-6

III.fordulo
2017 december 23

15.00 Bak-Elit – Adonyi Ifiak
16.00 Favorit FC – Eradony SLC
17.00 FC Cenalos – Juventus Diosig
18.00 Juniorok – Keseru
19.00 Roma FC – Csokaly

IV. fordulo
2017 december 30

15.00 Juniorok – FC Cenalos
16.00 Adonyi Ifiak – Roma FC
17.00 Eradony SLC – Juventus Diosig
18.00 Keseru – Bak-Elit
19.00 Csokaly – Favorit FC

V.fordulo
2018 januar 06

15.00 Favorit FC – Adonyi Ifiak
16.00 Bak-Elit – Juniorok
17.00 FC Cenalos – Eradony SLC
18.00 Roma FC – Keseru
19.00 Juventus Diosig – Csokaly

VI. fordulo
2018 januar 13

15.00 FC Cenalos – Bak-Elit
16.00 Juniorok – Roma FC
17.00 Adonyi Ifiak – Juventus Diosig
18.00 Keseru – Favorit FC
19.00 Csokaly – Eradony SLC

VII. fordulo
2018 januar 20

15.00 Favorit FC – Juniorok
16.00 Eradony SLC – Adonyi Ifiak
17.00 Roma FC – Bak-Elit
18.00 Juventus Diosig – Keseru
19.00 FC Cenalos – Csokaly

VIII. fordulo
2018 januar 27

15.00 Bak-Elit – Favorit FC
16.00 Roma FC – FC Cenalos
17.00 Juniorok – Juventus Diosig
18.00 Keseru – Eradony SLC
19.00 Csokaly – Adonyi Ifiak

IX. fordulo
2018 februar 03

15.00 Juventus Diosig – Bak-Elit
16.00 Favorit FC – Roma FC
17.00 Eradony SLC – Juniorok
18.00 Adonyi Ifiak – FC Cenalos
19.00 Csokaly – Keseru


Írta: Ér hangja